INGRID ARTHUR

Ingridino motto: "Music speaks louder than words“ hudba řekne víc, jak tisíc slov. Hudba je jediná řeč, které se rozumí všude na celém světě. Hudební cesta Ingridy začala jednou v Gainesville v Georgii (USA). Její mocný gospelový hlas zní jako symbioza Arethy Franklin, Mavisy Staples a Mahaliíe Jackson. Od roku 2002 žije v Berlíně. K jejím úspěchům se počítají koncerty s The Golden Gospel Singers, Gayle Tufts, The James Last Orchestra, Grammy Award výherkyní Cissy Houston (matkou od Whitney Houston), Bette Midler a Delle (od Seeed) a s dalšími.

Ingrid Arthur ale není známa jen svými sólovými vystoupeními, nýbrž každý zná Ingrid ze společných koncertů se svou sestrou, Dynelle Rhodes – tyto obě excelentní zpěvačky jsou více známy jako slavné Weather Girls ("Wild Thing" nebo "It's Raining Men"). Od roku 2002 žije v Berlíně, avšak jezdí dále po celém světě se svými velkolepými koncerty. 

 

Ingrid Arthur byla jednou z velmi oslavovaných „Women in Blues“ našeho Europe Blues Train Festivalu 2014 v berlínské ufaFabrik. Hudební kooperace Ingrid Arthur a Luboše Andršta začala u Europe Blues Train Festivalu 2014 v Praze –   od té doby vystupují při mimořádných příležitostech vždy spolu. 

 

Tentokrát je naší hudební hostitelkou a bude nás provázet napínavým večerem ve jménu bluesové hudby.

 

 

www.ingridarthur.com