THE SOUL THRIVERS

The Soul Thrivers jsou bezpochyby jednou z nejoriginálnějších kapel současné evropské soulové/neobluesové scény. Využívají syrový, vlastnoručně vyrobený zvuk soulu, neo blues a roots a prezentují tradiční i vlastní skladby. Zvednou náladu a berou posluchače na cestu časem i prostorem.

Dvora Davis vede tuto jedinečnou kapelu celou svou duší a silou. Je to vynikající mezinárodně uznávaná jazzová umělkyně, performerka, skladatelka a textařka, která svým strhujícím hlasem a charismatickou přítomností okouzlila publikum od Běloruska do Prahy, od Španělska do Německa, od Velké Británie do Holandska, od Rakouska až do Itálie...

Dvora má jedinečně vřelý a dynamický hlas, který vás vždy strhne. Je to jedinečný hlas, který zní jasně a opravdově, ať už zpívá cokoli. Je vypravěčkou příběhů, silnou autorkou písní a vynikající Live-interpretkou.

 

Hudebník polského původu Adam Sikora nejenže předvede svou vynikající hru na foukací harmoniku a zavede posluchače k počátkům country blues.  Na část koncertu se také ujme bicích a zpívá ve svém osobitém stylu.

 

Zakládající členy Dvora Davise a Adama Sikoru doplňuje kolektiv talentovaných hudebníků na kytaru a baskytaru. Ať už se k nim připojí kdokoli
z tohoto kolektivu, jako vždy zaručeně rozjedou každý sál!!!

 

Dvora Davis (voc, comp)

Adam Sikora (harp, voc, dr), 

Luis De Cicco (git, voc)

 

www.soulthrivers.com

 


So, 16.9.23 Museums-Einsenbahn Jesse Ballard & Joe Kučera (US/DE/CZ)
  Bahnhof Bruchhausen-Vilsen The Soul Thrivers (DE)
  Bahnhof 1 DobBroMan (DE) 
  27305 Bruchhauen-Vilsen